Podlahová grafika

Kreativní nepřehlédnutelné reklamní médium

Speciální a odolné samolepicí folie určené pro venkovní i vnitřní využití. Folie lze aplikovat na dlažbu, asfalt nebo třeba zámkovou dlažbu. Médium je nepřehlédnutelné, každý potencionální zákazník sleduje při chůzi zem a proto ho dokáže pěkně zpracovaná podlahová reklama snadno upoutat.

Vlastnosti

Motivy na míru
Vysoce kvalitní materiál
Vysoká kvalita tisku
Výborná přilnavost
Snadná aplikace
Jednoduché odstranění
Materiály pro interiér i exteriér

Nejrozšířenější a největší skupinou v oblasti podlahové grafiky je tištěná reklama pro široké možnosti ztvárnění reklamních kampaní. Můžete se s ní setkat na chodnících, v nákupních centrech, na zastávkách MHD a dalších frekventovaných místech. Podlahová samolepa se skládá z několika vrstev. Základem je potištěný samolepící materiál překrytý speciální laminovací fólií z tvrzeného polyesteru. Kvalita a typ laminace určují celkové vlastnosti samolepy. Jednotlivé druhy se od sebe liší různou mírou odolnosti a životnosti. Jaký druh použít závisí na frekventovanosti místa. Pro méně frekventovaná stačí folie s menší životností a naopak. Další důležitou vlastností podlahové laminace je také protiskluzová ochrana.
Mimo standardní podlahové folie nabízíme také speciální druhy. Například folii Asphalt Art s hliníkovou vrstvou nebo třeba antigraffiti fólii odolnou vůči rozpouštědlům používaných při odstraňování graffiti.Darothore a.s.

Jak nás najdete?
Naše služby
Pronájem reklamních ploch
Poptávka reklamy

Visual Tower

Prezentační stojan nové generace Visual Tower — nejvýraznější prezentační medium na českém trhu.
www.visualtower.cz

© 2016 Darothore a.s.