Roll-Upy a světelné fotorámy

Roll-Up systémy a světelné fotorámy jsou reklamní média vhodná pro podporu prezentací a marketingových aktivit. Roll-Upy a fotorámy umožní například vytvořit příjemné prostředí pro obchodní schůzky nebo je lze použít jako funkční výzdobu provozovny.

Atraktivní nosiče

Moderní a oblíbené reklamní nosiče v pěkném designovém provedení, jednoduchou výměnou médií a vysokou účinností sdělení.

Roll-Up

V současné době velmi oblíbený prezentační systém. Jde o snadno ovladatelný roletový stojan s atraktivním designem a velkou variabilitou. Jeho předností je snadná montáž a výměna média, která je časově nenáročná. Další významnou vlastností je díky jeho velikosti ve sbaleném stavu nenáročnost na transport či skladování. K systémům roll-up jsme schopni vám nabídout i přidružené služby jako potisk a zajímavé příslušenství jako je například osvětlení vaší prezentace.

Světelné fotorámy

Elegantní a kvalitní designové světelné fotorámy vám pomohou zvýšit účinnost propagace v omezených prostorech s minimálními náklady na údržbu. Přednostmi těchto panelů jsou rovnoměrný jas, moderní design, snadná údržba, dlouhá životnost a nízká spotřeba energie. Fotografie nebo plakáty v rámech lze jednoduše vyměňovat podle konkrétních potřeb. Tisk motivů provádíme na speciální polyesterový backprint film se skvělou difuzí světla, barevnou a rozměrovou stabilitou a širokým gamutem.Darothore a.s.

Jak nás najdete?
Naše služby
Pronájem reklamních ploch
Poptávka reklamy

Visual Tower

Prezentační stojan nové generace Visual Tower — nejvýraznější prezentační medium na českém trhu.
www.visualtower.cz

© 2016 Darothore a.s.